Projekty architektoniczne Gdynia

Główną działalnością biura jest kompleksowe przygotowywanie dokumentacji dla inwestycji budowlanych oraz realizacja inwestycji.

Wykonujemy wszystkie fazy projektów architektoniczno-budowlanych i wielobranżowych od założeń techniczno-ekonomicznych, koncepcji, poprzez projekty budowlane i wykonawcze, obsługę graficzną, oferty sprzedaży. Pełnimy także nadzory autorskie i budowlane.

Projektowanie

Budowa pod klucz

Obsługa inwestycji

Projekty typowe

Pracownia Architektoniczna Moduł działa od 1999 roku, zajmujemy się obsługą inwestycji od projektu po inwestorstwo zastępcze.

Przygotowujemy kompleksowe projekty architektoniczne, projekty wnętrz także koordynujemy projekty branżowe.

Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym i obsłudze klientów indywidualnych.

W naszym dorobku projektowym są przede wszystkim budynki jednorodzinne, projekty wnętrz a także budynki biurowe, usługowe tj. pensjonaty, przychodnie i wiele innych.

Architekci realizujący zlecenia projektowe są osobiście zaangażowani w każdy aspekt projektu i realizacji począwszy od koncepcji do zakończenia prac projektowych by inwestycja była wykonana z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

Każdy nasz Klient jest profesjonalnie obsługiwany od początku procesu projektowego przez jednego z architektów prowadzących.

Podczas przekładania wymagań inwestora w projekt poświęcamy uwagę każdemu detalowi projektowanego obiektu.

Nasze usługi obejmują także uzgadnianie i zatwierdzanie projektów oraz współpracę z lokalną administracją publiczną.

81-512 Gdynia *** ul. Inżynierska 25 *** tel. kom. +48 570 10 11 24 *** tel. +48 58 623 07 82 *** e-mail: anna@modularchitekci.pl

Strona korzysta z plików cookies. Zasady wykorzystania opisane zostały w Polityce Prywatności. Korzystając ze strony akceptujesz jej postanowienia.