Moduł Architekci

Gdynia Benisławskiego – Wnętrze

  • Klient: Prywatny
  • Kategoria: Wnętrza
  • Status: Projekt
  • Lokalizacja: Gdynia Benisławskiego
  • Data: 2018

Nowoczesny budynek wielorodzinny przy ul. Benisławskiego na styku dzielnic Obłuża i Oksywia. Architektura obiektu i użyte materiały sprawią, że mieszkania zyskują na atrakcyjności i prestiżu.

Przed budynkiem zaprojektowane południowy ogród zaaranżowany z myślą o odpoczynku mieszkańców. Ogród przeznaczony jest dla wszystkich mieszkańców budynku. W budynku jest 12 lokali, parterowe mieszkania są z ogrodami, 1 i 2 piętro mieszkania z balkonami, a na 3 piętrze mieszkania dwupoziomowe z tarasami. Różnorodność wielkości i układów przestrzennych mieszkań umożliwi Państwu odpowiedni dobór lokalu wg potrzeb.

Lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i wygodę. Położenie budynku w dogodnej i bliskiej odległości od głównych alterii komunikacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej umożliwi szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska.

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy to następny bardzo ważny atut miejsca. Bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, usług, handlu zapewnia mieszkańcom codzienny komfort życia. Dodatkowo bezpośrednie sąsiedztwo ogólnodostępnych terenów rekreacyjnych wpisze się w rodzinny grafik wędrówek i spacerów.

12 lokali mieszkalnych z halą garażową.

Metraż: 1300 m2