FAQ

Moduł Architekci

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Projektujemy nowoczesne ekologiczne budynki zgodnie z wyznaczonym budżetem.

Projektujemy i realizujemy  Twoje pomysły od domów  jednorodzinnych, po hotele, pensjonaty, budynki usługowe , a także obiekty wielorodzinne. Tworzymy wnętrza lokali i mieszkań.  Załatwiamy wszystkie formalności związane z projektem. Służymy radą i doświadczeniem na każdym etapie współpracy. Sprawujemy nadzór autorski lub budowlany w czasie realizacji obiektu.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do indywidualnego klienta jak i do firm oraz instytucji.

  1. Ustalamy potrzeby klienta.
  2. Pracujemy nad koncepcją aż do spełnienia wymagań Inwestora.
  3. Pomagamy podejmować kluczowe decyzje, wybierać najlepsze rozwiązania funkcjonalne, techniczne i materiałowe.
  4. Po akceptacji koncepcji przystępujemy do realizacji projektu budowlanego oraz technicznego.
  1. Jakie funkcje i potrzeby ma spełniać obiekt oraz dla ilu osób jest projektowany?
  2. Jakie masz oczekiwania architektoniczne, co lubisz, co Ci się podoba?
  3. Kiedy planowane jest rozpoczęcie realizacji inwestycji?
  4. Jakie inne szczególne wymagania ma spełniać budynek?

Na wstępnym etapie projektu pracę ułatwi nam mapa do celów informacyjnych z uzbrojeniem terenu,  wypis i wyrys z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego, uproszczony wypis z ewidencji gruntów dla terenu inwestycji.

Projekt koncepcyjny około 4 tygodni, projekt budowlany około 3 miesięcy, w zależności od stopnia skomplikowania, procedur urzędowych oraz od wymaganych uzgodnień.

Cena jest ustalana indywidualnie – zależy do stopnia skomplikowania projektu , wymagań planistycznych, rozwiązań technologicznych oraz ilości uzgodnień.

Pracownia Architektoniczna Moduł działa od 1999 roku, zajmujemy się obsługą inwestycji od projektu po inwetorstwo zastępcze. 

Przygotowujemy kompleksowe projekty architektoniczne, projekty wnętrz także koordynujemy projekty branżowe. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym i obsłudze klientów indywidualnych. W naszym dorobku projektowym są przede wszystkim budynki jednorodzinne, projekty wnętrz a także budynki biurowe, usługowe tj. pensjonaty, przychodnie i wiele innych.

Architekci realizujący zlecenia projektowe są osobiście zaangażowani w każdy aspekt projektu i realizacji począwszy od koncepcji do zakończenia prac projektowych by inwestycja była wykonana z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

Każdy nasz Klient jest profesjonalnie obsługiwany od początku procesu projektowego przez jednego z architektów prowadzących. Podczas przekładania wymagań inwestora w projekt poświęcamy uwagę każdemu detalowi projektowanego obiektu. Nasze usługi obejmują także uzgadnianie i zatwierdzanie projektów oraz współpracę z lokalną administracją publiczną.