KONTAKT

Moduł Architekci
IZBA ARCHITEKTÓW

Jesteśmy architektami uprawnionymi do wykonywania samodzielnej funkcji technicznej w budownictwie oraz czynnymi członkami Izby Architektów Rzeczypospolitej Polskiej okręg Pomorski.

Telefon

 570 505 922

Adres

MODUŁ 3000 sp. z o. o.

ul. Sportowa 8A / 8

81-300 Gdynia

Godziny otwarcia

Pon - Pt: od 9.00 do 17.00

Soboty: od 9.00 do 14.00

Przed wizytą w biurze prosimy o kontakt

TAK, chcę być informowany/a telefonicznie o promocjach i ofertach specjalnych przez MODUŁ 3000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul. Sportowa 8, 81-300 Gdynia. w związku z tym zgadzam się na otrzymywanie telefonicznych połączeń przychodzących inicjowanych przez MODUŁ 3000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na wyżej podany numer telefonu w celach handlowych i marketingowych. Zostałem poinformowany o tym, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania, jest MODUŁ 3000 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ul.Kielecka 18d/2, 81-303 Gdynia. Informujemy, że podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne, a także przysługują Ci prawa dostępu do Twoich danych osobowych, ich zmiany (w tym aktualizacji), wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także pozostałe prawa opisane w Polityce prywatności. Dane osobowe podane przez Ciebie będą przetwarzane przez nas w zgodzie z przepisami prawa, w celach określonych w Polityce prywatności. W przypadku udzielenia zgód, o których mowa poniżej, cele te zostały określone w formułach tych zgód. Nadto, przysługuje nam prawo przetwarzania Twoich danych na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu jako administratora