O NAS

Moduł Architekci

ARCHITEKTURA I SZTUKA BUDOWLANA TO NASZA PASJA.

Proponujemy wyłącznie rozwiązania, które faktycznie trafiają w potrzeby naszych klientów i wybijają się ponad przeciętność. Nasze projekty mieszkań są zawsze dopracowane w każdym szczególe i odpowiadają najnowszym trendom w architekturze.

Architektura jest dziedziną sztuki którą widzimy najczęściej.

Architektura dla nas jest rzemiosłem, które wykonujemy z pasją. Główną działalnością biura jest kompleksowe przygotowywanie dokumentacji dla inwestycji budowlanych oraz realizacja inwestycji.

Wykonujemy wszystkie fazy projektów architektoniczno-budowlanych i wielobranżowych od założeń techniczno-ekonomicznych, koncepcji poprzez projekty budowlane i wykonawcze, obsługę graficzną, oferty sprzedaży. Pełnimy także nadzory autorskie i budowlane.

Pracownia Architektoniczna Moduł działa od 1999 roku, zajmujemy się obsługą inwestycji od projektu po inwetorstwo zastępcze. 

Przygotowujemy kompleksowe projekty architektoniczne, projekty wnętrz także koordynujemy projekty branżowe. Specjalizujemy się w budownictwie mieszkaniowym i obsłudze klientów indywidualnych. W naszym dorobku projektowym są przede wszystkim budynki jednorodzinne, projekty wnętrz a także budynki biurowe, usługowe tj. pensjonaty, przychodnie i wiele innych.

Architekci realizujący zlecenia projektowe są osobiście zaangażowani w każdy aspekt projektu i realizacji począwszy od koncepcji do zakończenia prac projektowych by inwestycja była wykonana z najwyższą jakością i dbałością o szczegóły.

Każdy nasz Klient jest profesjonalnie obsługiwany od początku procesu projektowego przez jednego z architektów prowadzących. Podczas przekładania wymagań inwestora w projekt poświęcamy uwagę każdemu detalowi projektowanego obiektu. Nasze usługi obejmują także uzgadnianie i zatwierdzanie projektów oraz współpracę z lokalną administracją publiczną.

2016 INŻYNIERSKA - Wyróżnienie Rady Miasta za najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku 2016 „CZAS GDYNI``

2016 3 INŻYNIERSKA_min
2016 5 INŻYNIERSKAi2
2016 6 INŻYNIERSKA_min

2018 BENISŁAWSKIEGO - Nominacja Rady Miasta za najlepszą Gdyńską Inwestycję Roku 2018 „CZAS GDYNI``

2018 1 BENISŁAWSKIEGO_min
2018 2 BENISŁAWSKIEGO_min
2018 3 BENISŁAWSKIEGO_min
2018 4 BENISŁAWSKIEGO_min

2015 WŁADYSŁAWOWO MUZEUM - I miejsce w konkursie i realizacja

2015 1 WŁADYSŁAWOWO_min
2015 2 WŁADYSŁAWOW_min
2015 3 WŁADYSŁAWOW_min
2015 4 WŁADYSŁAWOW_min