Moduł Architekci

Gdynia Benisławskiego

  • Klient: Prywatny
  • Kategoria: Wielorodzinne
  • Status: Projekt
  • Lokalizacja: Gdynia Benisławskiego
  • Data: 2018

Nowoczesny budynek wielorodzinny przy ul. Benisławskiego na styku dzielnic Obłuża i Oksywia. Architektura obiektu i użyte materiały sprawiają, że mieszkania zyskały na atrakcyjności i prestiżu.

Przed budynkiem znajduje się południowy ogród zaaranżowany z myślą o odpoczynku wszystkich mieszkańców budynku. W budynku jest 12 lokali, parterowe mieszkania są z ogrodami, na 1 i 2 piętrze mieszkania z balkonami, a na 3 piętrze mieszkania dwupoziomowe z tarasami. Różnorodność wielkości i układów przestrzennych mieszkań umożliwiła odpowiedni dobór lokalu wg potrzeb.

Lokalizacja zapewnia mieszkańcom spokój i wygodę. Położenie budynku w dogodnej i bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej umożliwia szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska.

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy to następny bardzo ważny atut miejsca. Bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, usług, handlu zapewnia mieszkańcom codzienny komfort życia. Dodatkowo bezpośrednie sąsiedztwo ogólnodostępnych terenów rekreacyjnych wpisuje się w rodzinny grafik wędrówek i spacerów.

12 lokali mieszkalnych z halą garażową.

Metraż: 1300 m2