Moduł Architekci

Gdynia Olgierda

  • Klient: Spółka
  • Kategoria: Wielorodzinne
  • Status: w realizacji
  • Lokalizacja: Olgierda 64
  • Data: 2020

Mieszkania dla praktycznych i wymagających.

Nowa inwestycja przy ul. Olgierda 64 jest ukierunkowana na jakość życia. Z mieszkania w tej inwestycji będą Państwo czerpać przyjemność ze względu na wiele udogodnień na wyciągnięcie ręki.

Lokalizacja jest praktyczna, dobrze skomunikowana z centrum miasta jak i z obwodnicą. Sieć miejskiej komunikacji dobrze rozwinięta co ułatwia dojazd do centrum bez potrzeby korzystania z samochodu.

Mieszkanie przy ul. Olgierda 64 jest komfortowe, zapewnia to bogate zaplecze handlowo – usługowe w okolicy, sportowe i rekreacyjne. Poczują Państwo, że wszędzie jest blisko, ale nadal mieszkają kameralnie. Najbliższa okolica sprzyja codziennym obowiązkom i odpoczynkowi.

Mieszkania w Inwestycji Olgierda 64 będą wygodne i praktyczne. Budynek będzie posiadał windę dla jeszcze większego komfortu mieszkańców. Zastosowane rozwiązania architektoniczne oraz materiały wykończeniowe stworzą unikalne, przytulne, a zarazem eleganckie miejsce do zamieszkania.

Biuro architektoniczne zadbało o przemyślane i komfortowe układy mieszkań, co pozwoli na dostosowanie do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zaprojektowało łącznie tylko 7 mieszkań. Różnorodność metraży pozwoli każdemu wybrać coś dla siebie. Mieszkania będą miały wielkość od 36m2  do 68m2 w układach od 2 pokojowego do 4 pokojowych. Mieszkania na parterze z dużymi ogrodami. Mieszkania na piętrze będą posiadały balkony. Każde mieszkanie będzie miało miejsce w hali parkingowej. Miejsca parkingowe będą powiększone co pozwoli ustawić np. rower.