Moduł Architekci

Gdynia Marsa

  • Klient: Spółka
  • Kategoria: Wielorodzinne
  • Status: Zrealizowany
  • Lokalizacja: Gdynia Marsa
  • Data: 2019

Ogrody Marsa

„Dom jest tam, gdzie chcą, żebyś został dłużej” /S.King/

W spokojnej dzielnicy, dobrze skomunikowanej z główną arterią komunikacyjną Trójmiasta i centrum Gdyni powstaje Państwa miejsce na ziemi, gdzie będziecie chcieli zostać na zawsze. Azyl przed zgiełkiem dnia codziennego, odpoczynek od ciągłej pogoni za lepszym jutrem.

Budujemy dla Państwa zespół budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej. Oryginalna bryła budynku czerpie wzorce z modernistycznej idei projektowania, elementy w kolorze piaskowca nawiązują do nadmorskiego klimatu miasta.

Każdy szereg będzie się składał z dwóch lokali mieszkalnych. Apartament na parterze pozwoli Państwu korzystać z nasłonecznionego południową wystawą ogrodu.Mieszkanie dwupoziomowe na piętrze daje możliwość podziału na dwie strefy: prywatną i strefę dnia codziennego z tarasem od strony południowej. Duża ilość przeszkleń nada całości nowoczesny i „lekki” charakter. Do każdego mieszkania przynależne są miejsca w garażu podziemnym.

Mieszkania zaprojektowane są w taki sposób, żeby ich forma wynikała z funkcjonalności. Wysoki standard wykończenia da poczucie komfortu, a lokalizacja prywatność. Sprzyjać to będzie wypoczynkowi z dobrą infrastrukturą w okolicy.

Zostań tu z nami na zawsze, ciesz się spokojem, w pełnym komfortu mieszkaniu.

8 lokali mieszkalnych z ogrodami lub tarasami, garażami.