Moduł Architekci

Gdynia Promienna

  • Klient: Prywatny
  • Kategoria: Wielorodzinne
  • Status: Projekt
  • Lokalizacja: Gdynia Promienna
  • Data: 2018

Promienna Gdynia

Na styku miasta i natury…

Kameralny budynek przy ul. Promiennej 4 jest zaprojektowany w duchu architektury Gdyńskiego Modernizmu. Kolorystyka piaskowca i elementów drewnianych koreluje z miejscem i układem mieszkań o ekspozycji południowej.

Ten nowoczesny, niewielki 3-piętrowy dom łączy w sobie doskonałe rozwiązania przestrzenno-funkcjonalne mieszkań o wysokim komforcie użytkowania. Winda, hala garażowa, ogród, cisza, las to zdecydowanie atuty tej inwestycji.

Jednocześnie lokalizacja zapewni mieszkańcom spokój i wygodę. Położenie budynku w dogodnej i bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych oraz przystanków komunikacji miejskiej umożliwi szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska.

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy to następny bardzo ważny walor miejsca. Bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, usług oraz handlu zapewni mieszkańcom wygodę w codziennym życiu. Dodatkowo bezpośrednie sąsiedztwo ogólnodostępnych terenów rekreacyjnych wpisze się w rodzinny grafik wędrówek i spacerów. Bliskość lasu wraz z szlakami turystycznymi oferuje niezliczone możliwości aktywności sportowej zarówno w lecie jak i zimą.

9 lokali mieszkalnych z halą garażową.